Přejít na navigaci

Responzivní design

Responzivní webstránky se přizpůsobují jakékoli velikosti a poměrem stran obrazovky. Responzivní design je velmi flexibilní a umožňuje přizpůsobení velikosti objektů, písma a dokonce obrázků zařízení, na kterém si návštěvník stránky prohlíží, ať už je to mobilní telefon, laptop, tablet, smartphone nebo běžný počítač.

S responzivním designem třeba počítat už ve fázi plánování nové webstránky. Už při vytváření informační architektury je důležité stanovit důležitost jednotlivých prvků. Ta ovlivní, které prvky se budou přesouvat níže na menších zařízeních, nebo se budou zmenšovat.

sluzby-responzivny-dizajn

Významním krokem při responzivních webech je grafický design. Ten musí být již od počátku navržen tak, aby se na stránce mohli bez problémů zobrazit objekty různé přesunuté.

I responzivní design umožňuje aplikovat dvě různé techniky. Webstránky je možné navrhnout pro standardní velikosti obrazovek (například navrhnout zobrazení pro iPhone vertikálně i horizontálně, pro iPad, pro laptop, pro běžný počítač atd.), nebo navrhnout stránku tak, aby se velikosti obrazovky přizpůsobovala kontinuálně a sama, bez ohledu na zařízení.

Navrhneme váš web pro mobilní zařízení – zaručíme vám inteligentní a přehledný design vašeho webu nebo intranetu v mobilech a tabletech.

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Ceník

Vyklikejte si jednoduše
požadované funkce web stránky
z našich modulů a okamžitě
se dozvíte cenu.
Přejít na ceník

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.