AlejTech/Služby/Mobilní zařízení/Mobilní verze webstránky
Přejít na navigaci

Mobilní verze webstránky

Optimalizace webstránek pro mobilní zařízení je efektivní způsob jak zajistit co největší přístupnost webu širokému publiku a umožnit vašim návštěvníkům okamžitou interakci s vaší webovou prezentací, e-shopem nebo portálem z mobilu nebo tabletu.

Mobilní verze vaší webstránky umožní návštěvníkům přistoupit k vaší webové prezentaci v jednoduché, efektivnější verzi. 

sluzby-mobilna-verzia

Namísto načítání zbytečných obrázků nebo málo podstatných objektů se v mobilní verzi návštěvníkovi zobrazí jen nejdůležitější části stránky. Jednotlivé skupiny dat jsou v mobilní verzi uspořádány tak, aby se daly prohlížet na mobilech a tabletech, které zobrazují stránky primárně jako vertikální uspořádaný sled informací.

Mobilní verze stránky je vhodná pro weby, které se rozhodnou pro zpřístupnění pouze některých funkcí na mobilu, a těch, které z různých příčin nechtějí využít responzivní design

Mobilní verzi často využijí weby, které zveřejňují pravidelné informace. Proto mobilní verze využijete zejména pro zpravodajské portály, internetové noviny, s informacemi o kulturních akcích, s počasím, burzovními zprávami, webstránky s nabídkami kurzů, nabídkou realit a v neposlední řadě i e-shopy s produkty a službami. Výhodou je i využití mobilní verze intranetu nebo CRM, které v mnoha společnostech významně zvýší efektivitu práce.

V případě, že chcete na mobilních zařízeních zachovat co nejvíce informací z vaší webstránky, doporučujeme pro vaši stránku raději responzivní design.

Při vytváření mobilní verze webstránky umíme zajistit optimalizaci vaší webové stránky, e-shopu, intranetu nebo CRM i pro konkrétní typ mobilního zařízení.

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Ceník

Vyklikejte si jednoduše
požadované funkce web stránky
z našich modulů a okamžitě
se dozvíte cenu.
Přejít na ceník

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
obchodný manažér Visual Connection