AlejTech/Služby/Intranet a CRM
Přejít na navigaci

Intranet a CRM

V AlejTechu se dlouhodobě věnujeme vývoji personalizovaných softwarových řešení pro řízení a správu procesů ve společnostech. Náš systém Sito CRM (www.sitocrm.eu) pomáhá firmám na Slovensku i v zahraničí dosáhnout významné zlepšení pracovních postupů.

V Situ sdílejte informace a data se svými zaměstnanci, spolupracovníky a zákazníky s různými úrovněmi uživatelských pravomocí. Zadávejte úkoly, sledujte jejich plnění pomocí pracovních výkazů, spravujte faktury, platby a dokumenty. Propojte vaše nové Sito CRM se sociálními sítěmi a získávejte nové kontakty a vždy aktuální informace ze sítí zaměřených na byznys.

Pokud jsou vaše požadavky na CRM specifické, Síto vám přizpůsobíme. V případě, že potřebujete zcela nové řešení vám vyrobíme intranet nebo CRM systém na míru. Naše softwarová řešení vám přinesou kvalitu a také komplexně zajistí řízení malých, středních i velkých společností.

Sito CRM

Sito CRM je ideální systém pro efektivní správu vaší společnosti. Komunikujte se svými zákazníky pomocí možností pro sociální síte v Sito CRM. Rozsáhlá základna možností pro zadávání projektů, fakturaci, finanční ukazatele, komunikaci a kompletní péči o zákazníky.

AlejTech CRM

AlejTech Intranet

Pokud potřebujete samostatné intranetové řešení, vyrobíme vám intranet na míru. Zanalyzujeme potřeby vaší společnosti a vytvoříme spolu ideální platformu pro řízení vašich vnitrofiremních procesů a informačních toků. Naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou v rozhodování.

AlejTech Intranet

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Ceník

Vyklikejte si jednoduše
požadované funkce web stránky
z našich modulů a okamžitě
se dozvíte cenu.
Přejít na ceník

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.