AlejTech/Služby/Grafický design/Tisková grafika, bannery, vizitky, letáky
Přejít na navigaci

Tisková grafika, bannery, vizitky, letáky, …

Nabízíme vám široké spektrum grafických služeb. Kromě grafického designu stránek pro vás vyrobíme animované webové bannery, graficky zpracujeme letáky a plakáty jakýchkoli rozměrů, firemní nebo osobní vizitky, hlavičkový papír, prospekty, inzeráty a jiné tiskoviny. Připravíme potisk na trička, CD-čka, poháry, reklamní předměty, nálepky, vývěsní tabule a velkoplošnou reklamu.

Vizitky

Prezentujte se krásnými vizitkami. Vaše nové vizitky vyrobíme přehledné a výrazné. Zaujměte i odvážnými netradičními formáty nebo oboustranným tiskem.

Vizitky

Letáky a plakáty

Pro propagaci vašeho produktu, služby nebo akce vyrobíme letáky a plakáty jakýchkoliv rozměrů - od malých letáků do čekáren po velkoplošné bannery na budovy.

Letáky a plagáty


Převod loga do křivek

Nemáte logo ve vysokém rozlišení pro tisk? Nevadí – vaše logo převedeme do elektronické podoby (do křivek, vektorů). Připravíme vám také černobílou verzi loga a verzi pro tisk na tmavý podklad.

Prevod loga do kriviek

Hlavičkový papír a firemní tiskoviny

Potvrďte vaši firemní identitu využíváním jednotného designu firemních tiskovin. Připravíme vám unikátní vzhled pro hlavičkový papír, smlouvy, objednávky, faktury, formuláře, obálky a další.

Hlavičkový papier a firemné tlačoviny


Vývěsní tabule a outdoorová reklama

Vypracujeme grafické návrhy pro vývěsní tabule, tabule s otevíracími hodinami, označení kanceláří, interiérové orientační tabulky, reklamní plochy, velkoplošné bannery, bilboardy i megaboardy.

Vývesné tabule a outdoorová reklama

Inzeráty, oznámení a jiné tiskoviny

Kromě tradičních tiskových formátů připravíme i potisky na auto, nálepky nebo třeba stolní i nástěnné kalendáře. Vyrobíme také poutavé inzeráty do novin a časopisů a grafiku sdělení a vývěsek.

Inzeráty, oznamy a iné tlačoviny


Webové bannery, flashové bannery

Pro vaše internetové kampaně vytvoříme animované nebo statické webové bannery. Bannery dodáme ve všech potřebných velikostech a formátech souborů pro použití v bannerové kampani.

Webové bannery

Potisk na reklamní předměty

Jako základ pro potisk triček, šálků, per, her, míčků, usb klíčů a dalších reklamních předmětů připravíme vaše logo, nebo vyrobíme samostatný jedinečný grafický návrh pro každý typ předmětu.

Potlač na reklamné predmety


Potisk na CD, DVD

Distribuce dat vašim zákazníkům nebo spolupracovníkům bude efektnější, pokud informace dodáte na individualizované CD nebo DVD disku. Potisk na nosiče navrhneme podle vašich představ.

Potlač na CD, DVD

Grafické zpracování map

Vaši klienti se k vám dostanou jednoduše, pokud je navede ta správná mapa. Připravíme pro vás přehlednou mapu vašeho provozu v křivkách na využití v tisku jakéhokoliv formátu nebo na webu.

Grafické spracovanie mápPřesné potřeby každého klienta a rozsah grafických prací se liší při každé zakázce, podrobnou cenovou nabídku grafických prací proto připravíme po zjištění všech vašich požadavků. 

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Ceník

Vyklikejte si jednoduše
požadované funkce web stránky
z našich modulů a okamžitě
se dozvíte cenu.
Přejít na ceník

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.