AlejTech/Služby/Grafický design/Design uživatelských rozhraní - UI / UX design
Přejít na navigaci

Design uživatelských rozhraní - UI / UX design

Vytváříme kvalitní design uživatelských rozhraní, tedy User Experience (UX) a User Interface (UI) design pro webové a desktopové aplikace. Zabýváme se také řešením UI / UX pro mobilní zařízení, čili navrhováním rozhraní pro aplikace pro iPhone a Android.

Grafické řešení uživatelského rozhraní (UI / UX design) je důležité pro snadné ovládání a používání aplikací. Správné rozložení jednotlivých prvků aplikace nebo webstránky je pro zkušenost návštěvníka velmi důležité. Aby se návštěvník uměl na stránce správně orientovat, aby našel informace, které mu chcete nabídnout, musí být jeho pohyb po stránce intuitivní a pohodlný.

Rozhodujícími faktory při designu uživatelských rozhraní jsou přehlednost, použitelnost, příjemný vzhled a efektivnost.

Intranet UI design

Je důležité, aby váš zákazník, věděl ve vašem e-shopu nakoupit, aby se cítil při nákupu příjemně, aby do obchodu znovu vrátil. Je důležité, aby se váš zamestannec dobře orientoval ve vašem firemním intranetu nebo CRM systému. Je důležité, aby vaše mobilní aplikace byla pro uživatele jasná, srozumitelná a intuitivní.

Zda provozujete e-shop, intranet, CRM nebo mobilní aplikace, zkušenost uživatelů s vaším systémem významně ovlivní to, zda se k vám vrátí i podruhé.

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Ceník

Vyklikejte si jednoduše
požadované funkce web stránky
z našich modulů a okamžitě
se dozvíte cenu.
Přejít na ceník

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
obchodný manažér Visual Connection