AlejTech/Novinky/Slovenská obchodná inšpekcia v responsivním designu
Přejít na navigaci

Slovenská obchodná inšpekcia v responsivním designu

Slovenská obchodná inšpekcia v responsivním designu
úterý 30. července 2013

Náš dlouholetý klient, Slovenská obchodní inspekce, oslovuje od tohoto měsíce veřejnost přes novou webstránku. Na nové stránce jsme doplňovaly funkce pro kontakt s návštěvníky a stránka dostala moderní responsivní design.

V současnosti se intenzivně využívají mobilní zařízení pro přístup na internet a komunikaci. Mobilní zařízení a smartphony vyžadují progresivní přístup k designu webstránek. Proto jsme se rozhodli pro SOI.sk vytvořit responsivní design.

soi.sk


Responzivní webstránky se přizpůsobují jakékoli velikosti a poměrům stran obrazovky. Responsivní design je velmi flexibilní a umožňuje přizpůsobení velikosti objektů, písma a dokonce obrázků zařízení, na kterém si návštěvník stránky prohlíží, ať už je to mobilní telefon, laptop, tablet, smartphone nebo běžný počítač.

soi.sk

Součástí redesignu bylo i přeuspořádání obsahu, aby byla stránka přístupnější a srozumitelnější širšímu spektru návštěvníků. Při různých velikostech obrazovky jsou informace na stránce stále přístupné v logickém uspořádání.

Kromě responsivní designu jsme pro kontakt s veřejností vytvořili nový formulář pro podávání podnětů, stížností, návrhů a žádostí.

 

Vysoký standard webstránky soi.sk zajišťujeme již od roku 2009. Na základě Zprávy o stavu přístupnosti webových stránek (Web Accessibility) ve veřejném i privátním sektoru, kterou vydalo Ministerstvo financí SR, webové sídlo Slovenské obchodní inspekce dosáhlo z celé průzkumné vzorky nejvyšší rating přístupnosti (98,9%).

Viz také: Jsme první v tvorbě přístupných webstránek

 

Klient:

Slovenská obchodná inšpekcia

soi.sk


Projekt:

responsivní web Slovenské obchodní inspekce

Dodané služby:
grafika, redakční systém, katalog produktů

Odkaz:
www.soi.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verze
ModulVyhledávání
ModulMapa stránky
ModulFormuláře
ModulNavigační cesta
ModulKatalog produktů
rssRSS

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť.

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu