AlejTech/Novinky/Redizajn webové stránky ecoli.sk
Přejít na navigaci

Redizajn webové stránky pro společnost ecoli.sk

Redizajn webové stránky pro společnost ecoli.sk
čtvrtek 18. března 2010

Společnost Ecoli - dodavatel certifikovaných produktů pro oblast mikrobiologie, biochemie, molekulární biologie a veterinární virologie, má novou firmenú webovou stránku.

Po zkušenostech s naší společností a naším redakčním systémem AlejTech CMS při tvorbě jejich produktové stránky pcrdiagnostics.eu, se společnost Ecoli rozhodla opět pro naše řešení. Pro lepší orientaci zákazníků a budování identity společnosti na trhu, jsme pro oba projekty použili stejný grafický návrh.

Komplexní grafika stránky obsahuje množství detailů se společnými prvky a motivy, zároveň je však velmi vzdušná a jemná, dle požadavků klienta. Dominantní na pozadí stránky je výrazná spirála DNA, vyrobena naším grafickým oddělením na míru v barvách loga Ecoli.

Společnost Ecoli buduje nový image - jednotný vzhled všech stránek, letáků, hlavičkových papírů a dalších propagačních materiálů bude založen na vzhledu webstránky pcrdiagnostics.eu. Pro stránku byly vyrobeny desítky bannerů a ilustrací k novinkám a podstránkám, které se na webstránce budou v budoucnu využívat.

Se společností Ecole spolupracujeme nadále na výrobě tištěných propagačních a informačních materiálů na distribuci pro klienty firmy.

Speciální grafický prvky a propagační materiál pro Ecoli:

Ecoli propagačný materiál


quote

Redakční systém AlejTech CMS je po našich zkušenostech s jinými systémy, neuvěřitelně jednoduchý a zároveň maximálně variabilní, vhodný pro malé i velké firmy. Upřímně děkujeme AlejTech i za vstřícnost a perfektní podporu pro vytvoření a spuštění našeho nového webu.
- RNDr. Martin Janitor, PhD., Jednatel společnosti Ecoli, s.r.o.

Klient:

Ecoli, s.r.o.

ecoli.sk


Projekt:

webstránka

Dodané služby:
grafika, bannery, redakční systém, letáky

Odkaz:
www.ecoli.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul VyhledáváníVyhledávání
Modul NovinkyNovinky

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť.

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu