AlejTech/Novinky/Redesign webstránky Odborového svazu pracovníků školství a vědy na Slovensku
Přejít na navigaci

Odborový svaz pracovníků školství a vědy na Slovensku

Odborový svaz pracovníků školství a vědy na Slovensku

Odborový svaz pracovníků školství a vědy na Slovensku sdružuje ve svých řadách více než 66 000 členů - pedagogických a nepedagogických zaměstnanců ze všech úrovní školského systému a vědy na Slovensku a je co do počtu členů největším odborovým svazem na Slovensku. Jeho vedení se na nás po dvou letech opět obrátilo s požadavkem na redesign stránek, vzhledem k potřebě doplnit na existující stránku dodatečnou funkcionalitu.

Díky redakčnímu systému AlejTech CMS, na kterém byla postavena i předchozí webstránka, je velmi jednoduché doplnit jakýkoli modul na stránce i po jejím vytvoření.

Klient potřeboval rozšířit stránku o modul Registrace, který je použit na zaregistrování návštěvníků do již existujícího modulu Diskusní fórum. Aby webstránka plynula s dobou, při této příležitosti se přistoupilo i ke kompletnímu redesignu grafiky.

V súčastnoti stránka využívá tyto dodatečné moduly: článkový systém - na filtraci aktualit, jazykovou verzi, diskusní fórum, management obrázkových galerií, RSS a registraci.

Klient:

Odborový svaz

ozpsav.sk


Projekt:

Odborový svaz pracovníků školství a vědy na Slovensku

Dodané služby:
grafika, redakční systém

Odkaz:
www.ozpsav.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verze
ModulDiskusní fórum
ModulRegistrace
ModulManagement obrázkových galerií
ModulRSS

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.