AlejTech/Novinky/Přístupná obecná webstránka pro obec Priepasné
Přejít na navigaci

Přístupná obecná webstránka pro obec Priepasné

Přístupná obecná webstránka pro obec Priepasné
úterý 25. ledna 2011

Na základě výběrového řízení jsme vytvořili přístupnou web stránku pro obec Priepasné.

Pokročilý trend svobodného přístupu k informacím ve státní správě často vyžaduje renovaci webových stránek, nebo v mnoha případech teprve vytvoření první stránky pro slovenský obce. Priepasné splnilo tento trend již dnes a využilo naši speciální nabídku na vytvoření obecní webstránky.

Povinné zveřejňování

Od 1. 1. 2011 vstoupil v platnost zákon č.. 546/2010 Z. z., kterým se doplňuje zákon č.. 40/1964 Sb. Občanský zákoník. Zákon ukládá za povinnost zveřejňovat na internetových stránkách obce smlouvy, faktury a objednávky, které jsou financovány z veřejných prostředků nebo se týkají používání veřejných prostředků.

AlejTech vám při vytváření vaší obecní webstránky nabízí profesionální řešení pro snadné zveřejňování za bezkonkurenční cenu, pomocí kterého vyřešíte všechny uvedené povinnosti.

Povolanost naší firmy na tento úkol je zřejmá - webstránky od nás splňují legislativní požadavky na přístupnost a použitelnost, což je důležité pro slabozraké nebo jinak hendikepované lidi nebo starší občany. Přístupná webová stránka však usnadní orientaci i běžným občanům.

Personalizace šablony

Zástupci obce si vybrali jednu ze šablon speciálně připravených pro obecní webstránky. Po výběre se šablona úpraví a naplní signifikantama obce. Za hlavní dominantu, která se umístila na pozadí webstránky, si obec Priepasné zvolila mohylu Milana Rastislava Štefánika na Bradle. Ze šablony se tak stala originální, cenově výhodná a nezaměnitelná stránka.

Výhody AlejTech CMS

Stránku si může obec sama spravovat a vyplňovat rubriky záznamy z městských zasedání, reflexemi o aktivitách a informovat o všem, o čem se občan potřebuje dozvědět - díky jednoduše ovladatelnému a profesionálnímu redakčnímu systému AlejTech CMS.

 

quotePoviem úprimne všetkým, že som viac ako spokojný s prácou a profesionalitou tímu Alejtech.

Zároveň ďakujem za spoluprácu a držím palce, aby im nasadenie a komunikácia so zákazníkmi vydržala a bola inšpiráciou na dlhé roky plné plodnej práce.

Peter Czere, starosta obce Priepasné


Klient:

Obec Priepasné

priepasne.sk


Projekt:

přístupná webstránka obce

Dodané služby:
grafika, redakční systém

Odkaz:
www.priepasne.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verze
ModulVyhledávání
ModulMapa stránky
ModulFormulář
ModulFotogalerie
ModulSmlouvy, faktury a objednávky
ModulDiskusní fórum

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager