AlejTech/Novinky/Portál Silniční databanky
Přejít na navigaci

Nový design portálu Silniční databanky

Nový design portálu Silniční databanky

cdbPo úspěšném projektu redesignu webstránky Slovenské správy silnic www.ssc.sk se organizace rozhodla o spolupráci s naší firmou při vytvoření nového Portálu Silniční databanky.

Silniční databanka (CDB) představuje systém sběru technických údajů o silniční síti a diagnostiku vozovek Slovenské republiky, jejich zpracování, aktualizaci a distribuci, ať už interním nebo externím uživatelům. Z tohoto pohledu tvoří základ informačního servisu CDB, jehož úkolem je poskytovat základní i podrobné informace o silniční síti SR nejen pro oblast resortu silničního hospodářství, ale i pro ostatní oblasti státního hospodářství SR a pro sféru veřejného života našeho státu.

Obor silniční databanky spadá pod Úsek technického rozvoje Slovenské správy silnic. Slovenské správa silnic je samostatná rozpočtová organizace zřízená Ministerstvem dopravy, pošt a telekomunikací Slovenské republiky.

Portál Silniční databanky využíva moduly:

Na portáli CDB nleznete:

Přímo ze stránky je odkaz na služby mapového serveru, které poskytují možnost prohlížet aktuální/on-line údaje ústřední technické evidence silniční sítě SR.

Portál Silniční databanky využívá upravený grafický návrh použitý na stránce Slovenské správy silnic, jehož autorem je naše oddělení grafiky.


Odkaz na web stránku: www.cdb.sk

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.