AlejTech/Novinky/Portál e-learningových kurzů alternativní medicíny
Přejít na navigaci

Portál e-learningových kurzů alternativní medicíny

Portál e-learningových kurzů alternativní medicíny

Projekt eLearning Academy - Kurzy alternativní medicíny je vzdělávací internetový portál, který na svých stránkách nabízí online kurzy léčení alternativními metodami. Návštěvníci mají možnost se zapsat zatím do čtyř kurzů: Iridologie (diagnostika pomocí duhovky), Léčení anděly (láskyplné vedení anděly), Kineziologie (diagnostika svalovou reakcí) a Reflexní terapie (léčba působením na reflexní plochy).

Všechny kurzy sestávají z detailně vypracovaných studijních materiálů překládaných ilustracemi, popisky a fotografiemi. Tempo studia je na Vás. Po ujetí každé lekce čeká studujícího kvíz na přezkoušení a kontrolní test. Po ujetí všech lekcí se ocitnete před závěrečným testem.

Základ projektu tvoří redakční systém AlejTech CMS. Vzhledem je to naše vlastní řešení, mohli jsme portál doprogramovat přesně dle specifických požadavků klienta. Na stránce se nachází množství rozšiřujících modulů redakčního systému. Patří mezi ně modul Registrace, Privátní zóna a modul Platební metody.

Pro stránku jsme naprogramovali speciální uživatelské rozhraní, které budou využívat lektoři hodnotící kurzové testy. Nadstandardní programování vyžadovaly testovací systémy stránky. Ke každému kurzu je přístupný závěrečný test a ke každé lekci kvíz a lekciový test.

Design portálu je navržen dle požadavků klienta v odstínech světlé a jasné modré s doplňující fialovou. Záměrem designu je vyvolat dojem vzdušnosti a otevřeného prostoru.

Klient:

eLearning Academy

kurzy-liecenia.sk


Projekt:

vzdělávací portál

Dodané služby:
grafika, redakční systém, programování

Odkaz:
www.kurzy-liecenia.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulKlientska zóna
ModulRegistrace
ModulPlatební metody

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager