AlejTech/Novinky/Nový e-shop společnosti ELEN
Přejít na navigaci

Nový e-shop společnosti ELEN, s.r.o.

Nový e-shop společnosti ELEN, s.r.o.

Společnost ELEN - výrobce a dodavatel velkoplošných displejů - hledala dodavatele webové stránky a elektronického obchodu. Pro efektivní online prodej a prezentaci svých produktů potřebovala firma Elen novou webstránku. Propagace společnosti samotné a zároveň prezentace výrobků formou katalogu produktů s možností online nákupu přes internet byla tedy při navrhování webstránky klíčová.

Představu zákazníka zakomponovalo naše grafické oddělení do grafického návrhu.

Design je založen na firemní modré barvě a jejích odstínech doplněných lesklou černou. Jednotlivé kategorie produktů jsou představeny pomocí dynamicky měnících se fotografií displejů. Na stránce jsou vhodně rozmístěny bannery, které návštěvníka navedou do různých částí stránky.

 

quote

Pred nějakým časem jsme se rozhodli, že si dáme udělat re-design naší webové stránky. Oslovili jsme cca. 20 firem a nejvíce nás zaujala nabídka firmy AlejTech. Novou stránku jsme spustili včera a jsme velmi spokojeni. Oslovil nás i redakční systém, který nám umožňuje vytvořit vše, co potřebujeme. Jsme přesvědčeni, že jsme si vybrali správně a těšíme se na další spolupráci.
- Ing. Martin Blizman, obchodně-marketingový manažer ELEN, s.r.o.

 

O společnosti ELEN, s.r.o.

Firma ELEN byla založena v roce 1991 vývojovými pracovníky, kteří se věnovali aplikacím mikroprocesorové techniky v oblasti automatizace a robotizace. Od svého vzniku se orientuje na vývoj a výrobu elektronických informačních panelů a zobrazovačů.

Vývojoví pracovníci firmy sledují vývoj technologií v oblasti informačních panelů, jakož i komponentů pro jejich výrobu. To umožňuje realizovat výrobky s vysokou úrovní technického řešení.

Klient:

Elen, s.r.o.

Elen.sk


Projekt:

webstránka s e-shopem

Dodané služby:
grafika, ilustrace, redakční systém, e-shop

Odkaz:
www.elen.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul E-shopE-shop
Modul FotogalériaFotogalerie
Modul Jazyková verziaJazyková verze
Modul FormulárFormulář

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.