AlejTech/Novinky/Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu
Přejít na navigaci

Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu

Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu

Společnost Ecoli - dodavatel certifikovaných produktů pro oblast mikrobiologie, biochemie, molekulární biologie a veterinární virologie - se na nás obrátila s požadavkem na vytvoření nové webové stránky.

Klient měl zájem o originální grafický návrh www stránky. Zadání webstránky obsahovalo i požadavek na katalog produktů s možností filtrace a vyhledávání v produktech a systém na přidávání novinek.

Komplexní grafika stránky obsahuje množství detailů se společnými prvky a motivy, zároveň je však velmi vzdušná a jemná, dle požadavků klienta. Dominantní na pozadí stránky je výrazná spirála DNA, vyrobena naším grafickým oddělením na míru v barvách loga Ecoli.

Společnost Ecoli buduje nový image - jednotný vzhled všech stránek, letáků, hlavičkových papírů a dalších propagačních materiálů bude založen na vzhledu webstránky pcrdiagnostics.eu. Pro stránku byly vyrobeny desítky bannerů a ilustrací k novinkám a podstránkám, které se na webstránce budou v budoucnu využívat.

Se společností Ecoli spolupracujeme nadále na výrobě tištěných propagačních a informačních materiálů na distribuci pro klienty firmy.

quote

Redakční systém AlejTech CMS je po našich zkušenostech s jinými systémy, neuvěřitelně jednoduchý a zároveň maximálně variabilní, vhodný pro malé i velké firmy. Upřímně děkujeme AlejTech i za vstřícnost a perfektní podporu při tvorbě a spuštění našeho nového webu.
- RNDr. Martin Janitor, PhD., Jednatel společnosti Ecoli, .s.r.o.

Webová stránka pcrdiagnostics.eu je v anglickém jazyce av budoucnu bude rozšířena o další jazykové verze. Stránka je doplněna o interaktivní Google mapu.

Klient:

Ecoli, s.r.o.

pcrdiagnostics.sk


Projekt:

katalog s diagnostickými technologiemi

Dodané služby:
grafika, redakční systém, katalog produktů, flash, tlačové materiály

Odkaz:
www.pcrdiagnostics.eu

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulKatalog produktů
ModulNovinky
ModulVyhledávání

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Chtěl bych vám poděkovat za vzornou spolupráci. S vytvořenými stránkami jsem osobně velmi spokojen a zejména jsem potěšen vaši rychlostí.

Miroslav Červený
CIO .A.S.A. Česká republika