AlejTech/Novinky/MPE App – mobilní aplikace mezinárodní konference Merchant Payments Ecosystem
Přejít na navigaci

MPE APP – mobilná aplikácia medzinárodnej konferencie MPE

MPE APP – mobilná aplikácia medzinárodnej konferencie MPE
pondělí 30. března 2015

Mobilní aplikace MPE App je vyvinuta na zpříjemnění a zefektivnění účasti na mezinárodní konferenci Merchant Payments Ecosystem (MPE), kterou pořádá každoročně Empiria Group.

Aplikace pomáhá uživatelům zorientovat se v agendě třídenní konference, které se v roce 2015 účastní 700 delegátů. Obsahuje informace o delegátech, speaker a sponzorech. Uživatelé mohou spolu chatovat, ve dvojici i ve skupinách. Mohou si naplánovat návštěvy konkrétních prezentací a setkání s ostatními účastníky v kalendáři. O plánované události dostanou uživatelé notifikaci. Z prezentací si mohou psát poznámky přímo v aplikaci. Aplikace obsahuje také mapu prostorů berlínského hotelu InterContinental, ve kterém se konference koná.

Aplikace MPE byla vyvinuta pro iOS a Android. Administrátorem je poskytován sofistikovaný backend ve webové aplikaci, který používá nejnovější technologie: SPA, Web API, AngularJS, MVC.

mpeapp-questionAktívni účastníci konference mohou během prezentací využít zadávání otázek pro speakeri, které se zobrazí přes webovou aplikaci. Aplikace zobrazuje otázky, ankety a twitter stream v reálném čase. Otázky zadávají delegáti přes mobilní aplikaci, v anketách mohou hlasovat.

Mobilní aplikace je nepřetržitě ve vývoji, a bude sloužit účastníkům dalších konferencí Empiria Group.

Empiria Group je naším dlouholetým klientem, kromě stránek pro konference MPE a mPOS World jsme pro tuto společnost vytvořili sociální Empiria CRM, web společnosti a další stránky.

Více o tvorbě mobilních aplikací...

Klient:
Empiria Group

www.merchantpaymentsecosystem.com

Projekt:
mobilní aplikace

Odkaz na web:
www.merchantpaymentsecosystem.com

Odkazy na stáhnutí aplikace:

Nyní na Google Play


Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
obchodný manažér Visual Connection