AlejTech/Novinky/Mobilní verze webu intime.sk pro společnost IN TIME
Přejít na navigaci

Mobilní verze webu intime.sk pro společnost IN TIME

Mobilní verze webu intime.sk pro společnost IN TIME
pondělí 9. prosince 2013

Pro spediční společnost IN TIME s.r.o. jsme nedávno redizajnovali webstránku intime.sk. Spolu s kompletním grafickým redesignem a přechodem webu pod AlejTech CMS jsme vytvořili i mobilní verzi nového webu.

Nejpoužívanější služby jsou v mobilní verzi okamžitě přístupné přímo ze zjednodušené titulní stránky: sledování pohybu zásilky, výpočet ceny za dopravu, rychlý odkaz na poskytované služby a novinky. Mobilní verzi webu automaticky načítají mobilní zařízení, zůstává samozřejmě možnost přepnout stránku na běžnou webovou (desktopovou) verzi.

Plný obsah stránky je dostupný i na mobilní verzi ve struktuře totožné se strukturou webové verze. Bezproblémové zobrazování všech podstránek v mobilních zařízeních zabezpežuje responsivní design mobilní verze.

 


Společnost IN TIME, s.r.o. byla jedna z prvních kurýrních služeb na území Československa. V roce 2000 po dohodě mezi firmami IN TIME a Slovak Parcel Service (SPS), převzala firma SPS vnitrostátní přepravu a firma IN TIME začala profilovat jako logistická společnost a společnost pro mezinárodní spedici balíkových zásielok. Pro domácí trh se společnost specializuje na doručování zásilek fyzickým osobám (zásilky pro internetové obchody a zasilatelské domy).

Klient:

IN TIME s.r.o.

m.intime.sk


Projekt:

mobilní verze webstránky spediční společnosti

Dodané služby:

mobilní verze webstránky

Odkaz:
m.intime.sk

sps-sro-qr

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.