AlejTech/Novinky/Mobilní verze Slovak Parcel Service
Přejít na navigaci

Mobilní verze webstránky Slovak Parcel Service

Mobilní verze webstránky Slovak Parcel Service
pondělí 4. března 2013

Pro kurýrní servis Slovak Parcel Service jsme redizajnovali webstránku společnosti. Spolu s kompletním grafickým redesign a přechodem webu pod redakční systém AlejTech CMS nás klient požádal o vytvoření intuitivní mobilní verze nového webu.

Mobilní verze se automaticky zobrazí na mobilních zařízeních s možností přepnout na webovou (desktopovou) verzi. Pro mobilní verzi je navržena zjednodušená titulní stránka, která umožňuje přístup k nejpoužívanějším interaktivním službám na jeden klik: sledování pohybu zásilky, vypočítání ceny za dopravu a objednávka vyzvednutí zásilky.

Responzívny design mobilní verze umožňuje kromě nejpoužívanějších služeb přístup ke úplnému obsahu webstránky ve stromové struktuře totožné s webovou verzí. Díky tomuto řešení je zajištěno bezproblémové zobrazování všech podstránek v mobilních zařízeních.


Společnost Slovak Parcel Service již více než 20 let na Slovensku zastupuje americkou přepravní společnost United Parcel Service (UPS) jako její autorizovaný zástupce. Slovak Parcel Service disponuje moderní logistickou sítí, kterou tvoří 25 regionálních poboček a doručovatelské vozový park, který představuje více než 250 kurýrních vozidel. SPS je největším soukromým přepravcem expresních zásilek v SR.

Klient:

Slovak Parcel Service s.r.o.

sps-sro.sk


Projekt:

mobilní verze webstránky expresní kurýrní společnosti

Dodané služby:

mobilní verze webstránky

Odkaz:
m.sps-sro.sk

sps-sro-qr

Poraďte se s námi o službách, které potřebujete. My vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite Vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager UNIOGROUP